Tissot

Na 25 dni przed festiwalem miło jest nam przedstawić kolejnego wystawce a jest nim marka Tissot.

Marka Tissot powstała w niewielkiej szwajcarskiej miejscowości Le Locle ponad 165-lat temu, a jej założycielami był ojciec – Charles-Félicien Tissot i jego syn. Od początku jej istnienia wspólnicy szukali innowacyjnych i niebanalnych rozwiązań.


Już w 1853 roku, Tissot zrealizował jedną ze swoich śmiałych wizji, wprowadzając na rynek pierwszy w dziejach zegarek kieszonkowy z dwiema strefami czasowymi. Na tym jednak nie poprzestano. Zgodnie z przyjęta maksymą „Innovators by Tradition” w 1999 roku marka Tissot zaprezentowała światu rewolucyjny model Tissot T-Touch – pierwszy zegarek ze szkłem dotykowym na świecie, a 6 lat później znowu jako prekursorka wprowadziła na rynek model T-Touch Expert Solar, zegarek ze szkłem dotykowym, zasilany energią słoneczną.


Zamiłowanie do innowacji nie wyklucza jednak przywiązania do tradycji. Połączenie stylowego, tradycyjnego wzornictwa, ciekawych inspiracji, nowoczesnych rozwiązań oraz niezawodnych szwajcarskich mechanizmów powoduje, że zegarki Tissot są naprawdę wyjątkowe.
Mamy bogatą historię i jeszcze bogatszą ofertę.


Przyjdź!
Zobacz!
Zakochaj się w Tissot.

Zapraszamy do strefy Tissot oraz do sali klubowej gdzie 28.09 o godzinie 13:35 odbędzie się bardzo interesującą prezentacja tak samej marki jak jej najnowszej kolekcji.

Link do wydarzenia
https://www.facebook.com/events/2453875791500056/?ti=cl

@tissot
#enjoytissot

Przegląd modeli 2019
https://youtu.be/Vfq0w5HOCTo

Leave a comment