Carl F. Bucherer

Dziś na 26 dni przed rozpoczęciem festiwalu wchodzimy w klimat oparty na smaku szampana, zapachu rozmarynu, cynamonu, drogich perfum, klimat inspirowany krainą pięknych jezior, bajecznych widoków szwajcarskich gór, gdzie rozkwitła marka Bucherer dla której wykwintna biżuteria jest esencją powstania.


W 1888 roku, biznesmen i przedsiębiorca o imieniu Carl-Friedrich Bucherer otworzył sklep jubilerski w Lucernie . W roku 1920 dołączyli do firmy jego synowie, Ernst i Carl Eduard Bucherer. Dzięki ich szerokim umiejętnością tak zegarmistrzowskimi jak i biznesowymi marka osiągnęła jeszcze większy sukces.


W 1924 roku, Ernst Bucherer zawarł szczególnie jak się później okazało owocną współpracę z Hansem Wilsdorf, założycielem marki Rolex.
Wówczas, co należy w tym miejscu podkreślić, Rolex był mało znaną marką zegarków.


Dzisiaj to jeden z największych na świecie szwajcarskich producentów, który mimo upływu lat wciąż wiernie pozostaje w ścisłej współpracy z Bucherer.


Firma Carl F. Bucherer jest jedną z ostatnich fabryk zegarmistrzowskich, które nadal są prowadzone przez rodzinę założycieli.
Marka Carl F. Bucherer jest głęboko zakorzeniona w kosmopolitycznym klimacie Lucerny, duchu zarazem miasta jaki i szwajcarskiego kantonu.
Hasło reklamowe „Made of Lucerne”
doskonale oddaje klasę marki, która reprezentuje najwyższy szwajcarski kunszt zegarmistrzowski w szlachetnym designie i przełomowej innowacji technologicznej.

Przyjdź!
Zobacz!
Zakochaj się w klimacie marki Bucherer.

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2453875791500056/?ti=cl

The CFB gentleman explores Mykonos island with the right hand-partner. Discover this timepiece available in multiple…

Opublikowany przez Carl F. Bucherer Piątek, 19 lipca 2019

Leave a comment