LeSabre

Nie stać Cię na luksusowy zegarek? Nieprawda!
Stać Cię!
Zajrzyj do festiwalowego Showroom LeSabre!.

Miło jest nam przedstawić kolejnego Wystawce a zarazem naszego Partnera który swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera działania Stowarzyszenia przy organizacji Festiwalu.
Dziękujemy LeSabre że jesteście z nami .

LeSabre to salon luksusowych zegarków w samym sercu stolicy Polski. To nowy wymiar obsługi i komfortu podczas całego procesu sprzedażowego. Przede wszystkim jednak to marka zrodzona z pasji do pięknej sztuki zegarmistrzostwa i realizacja marzeń o zachowanie i odbudowę pozycji rzemiosła – nie tylko w Polsce, ale i na świecie – albowiem LeSabre działa globalnie, dostarczając oryginalne czasomierze w najdalsze zakątki globu.

Klienci – otoczeni opieką właścicieli – powracają. I tak od pół dekady. Tu napijesz się pysznej, świeżo mielonej kawy i otrzymasz fachową poradę – bez pośpiechu, przy spokojnej muzyce. To tam budują się niepowtarzalne kolekcje, a każdy Klient znajdzie coś dla siebie.
Luksusowy Showroom LeSabre znajduje się na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Mariensztat 8 w Warszawie, tuż opodal Zamku Królewskiego, na tyłach warszawskiej starówki.

Przyjdź
Zobacz profesjonalną obsługę Klientów zainteresowanych luksusowymi zegarkami na rynku wtórnym.
Zakochaj się w LeSabre.

@lesabre
https://www.lesabre.pl/sklep/

Prezentacje:
https://vimeo.com/127003447

Leave a comment