Gala Złote Lupy

Podczas III Międzynarodowego Festiwalu
It’s All About Watches Jury w składzie:

1.Franciszek Wiegand -Mistrz rzemiosła zegarmistrzowskiego

2. Łukasz Markowicz -Fotograf od wielu lat blisko związany ze sztuką zegarmistrzowską oraz zegarkami naręcznymi.

3. Eugeniusz Szwed -Prezes Stowarzyszenia Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków

4. Łukasz Mastalerz -Prezes Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa

5. Vladimir Kalensky – Prezes Zarządu JANEBA TIME Sp. z o.o. – wyłącznego dystrybutora ORIS, Perrelet, Frederique Constant, Alpina oraz marek Festina Group.

6. Jarosław Gąska -Dyrektor Generalny JUBITOM Kazimierz Tomasiewicz

7. Justyna Żur -Dyrektor HR Swatch Group Polska

8. Joanna Bankiewicz-Brzozowska -Redaktor naczelny magazynu „Zegarki&Biżuteria”.

wyłoniło zwyciężców w następujących sześciu kategoriach:

I. Kategoria – Zegarkowy Dziennikarz Roku

Nominacje:
1. Magdalena Piekarska
-Redaktor portalu CH24.PL, redaktor naczelny magazynu Chronos

2. Łukasz Doskocz
-Redaktor naczelny CH24.PL

3. Tomasz Kiełtyka
-Założyciel i właściciel portalu CH24.PL

4. Bartosz Marciniak
-Właściciel, redaktor portalu timeandwatches.pl
projekt manager magazynu „Zegarki Club

5. Watch Memes
-Mateusz Musielak i Mateusz Jarząbek – Redaktorzy sekcji „Timebloid” na blogu CH24.pl

Zwyciężca:
Tomasz Kiełtyka
-Założyciel i właściciel portalu CH24.PL

II Kategoria – Zegarkowa Osobowość Roku

Nominacje:
1. Jarosław Koziej -Szef Centrum Serwisowego The Swatch Group- Polska

2. Rafał Pikuła i Michał Olejniczak
– Zespół „Czas na wysokości”

3. Igor Pluciński
-Timepieces Brand Manager w Victorinox Poland odpowiedzialny za marki Victorinox Swiss Army i Wenger

4. Mateusz Piechnik
-Miłośnik i kolekcjoner zegarków vintage. Autor książki „Czas na głębokości – historia i rozwój zegarków do nurkowania”

5. Augustyn Matei
-Projektant zegarków

6. Bartosz Knop
-Założyciel i właściciel marki Balticus

Zwyciężca:
Jarosław Koziej –
Szef Centrum Serwisowego The Swatch Group- Polska

III. Kategoria- Kolekcjonerzy
Najlepszy Zegarek Vintage Festiwalu

Zwyciężca :
Krzysztof Olejnik
Najstarszy zegarek marki Longines w Polsce.

IV. Kategoria – Brandy Niezależne
Najlepszy Zegarek Festiwalu

Zwyciężca
Zegarek marki Polpora – Flamingi

V. Kategoria – Brand Manager Roku

Nominacje:
1. Igor Pluciński -Timepieces Brand Manager w Victorinox Poland odpowiedzialny za marki Victorinox Swiss Army i Wenger

2. Maxime Gourgoiullat -Brand Director OMEGA

3.. Agnieszka Ławniczak-Czajkowska- Brand Director Tissot

4.Tomasz Cerbiński -Właściciel marki Polpora

5. Piotr Sobota -Brand Manager marki Ball

Zwyciężca:
Maxime Gourgoiullat Brand Director OMEGA

VI. Kategoria: Marki Premium
. Najlepszy Zegarek Festiwalu

Zwyciężca:
MOONWATCH PROFESSIONAL CHRONOGRAPH 42 MM 311.30.42.30.01.005

Zwyciężcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe statuetki ” Złote Lupy”

Serdecznie gratulujemy zwyciężcom
oraz wszystkim nominowanym.

Rozdanie statuetek „Złotych Lup” uświetnił swoimi występem Filip Siejka -znakomity muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista.

Gale poprowadziła Magdalena Michalak – polska dziennikarka, aktorka oraz prezenterka telewizyjna.

Leave a comment