Wywiad Polpora Tomasz Cerbiński i Aleksandra Budzisz

Aleksandra Budzisz i Tomasz Cerbiński na III edycji Festiwalu „It’s All About Watches” – Watches in Space.

Podczas III edycji Międzynarodowego Festiwalu Zegarów i Zegarków „It’s All About Watches” – Watches in Space, mieliśmy przyjemność rozmawiać z Panią Aleksandrą Budzisz, dyrektorem operacyjnym Polpora Zegarki oraz Panem Tomaszem Cerbińskim, właścicielem marki.

Kolekcja zegarków #POLPORA składa się z wyjątkowych, niskonakładowych zegarków mechanicznych. W ofercie znalazły się jednocześnie zegarki prezentujące nowoczesną elegancję znaną w poprzednich produktów, jak również nowe serie nawiązujące do niezwykle bogatego polskiego dziedzictwa historycznego, kulturowego oraz naukowego. Elementum to kolekcja skrajnie odmiennych modeli dedykowanych żywiołom, serie Dziedzictwo i Wena nawiązują zaś do polskiej historii, sztuki i nauki.

Jednym z zegarków przygotowanych na rok 2018 jest model POLPORA 1918 poświęcony obchodom 100-lecia niepodległości Polski. Ten zegarek powstanie w dokładnie 100 egzemplarzach, podobnie jak modele z komplikacjami – elegancki Aqua Vigor oraz uniwersalny i praktyczny Globtroter dedykowany podróżnikom.

W 2017 roku oddając hołd generałowi Tadeuszowi Kościuszce, z okazji 200 rocznicy jego śmierci przygotowaliśmy dedykowany zegarek Polpora Zegarki Kościuszko stanowiący wielkie nawiązanie do najstarszych klasycznych zegarków naręcznych.