Wywiady Gen. Mirosław Hermaszewski Sturmanskie

Generał Mirosław Hermaszewski i marka Sturmanskie na III edycji Festiwalu „It’s All About Watches” – Watches in Space.

Podczas III edycji Międzynarodowego Festiwalu Zegarów i Zegarków „It’s All About Watches” – Watches in Space, mieliśmy przyjemność rozmawiać z Panem generałem Mirosławem Hermaszewskim. We wrześniu 2019 roku miała miejsce premiera zegarka marki #STURMANSKIE poświęcona pierwszemu i jedynemu Polakowi w kosmosie.

Limitowana edycja „Mirosław Hermaszewski” – Pierwszy Polak w kosmosie.

Zegarek Sturmanskie NE86-1855017H to zegarek, który został stworzony, aby uhonorować wyjątkową postać oraz wyjątkowe wydarzenie – Mirosława Hermaszewskiego i jego lot w kosmos. Na tarczy umieszczono odznakę pilotów wojskowych, zaś na deklu – grawerunek 3D z wizerunkiem polskiego kosmonauty.

To niezwykle funkcjonalny męski zegarek, którego pracę oparto o mechanizm automatyczny Seiko, kal. NE86. Wykonaną ze stali szlachetnej srebrną kopertę zawieszono na brązowym pasku ze skóry naturalnej, który zapewnia wygodę oraz niesłychany komfort użytkowania. Beżową tarczę, na której umieszczono dodatkowe sub-tarcze chronografu, przykryto za pomocą szkiełka szafirowego.

Zegarek dostępny jest w ściśle limitowanym nakładzie, który wynosi 190 sztuk – tyle samo, ile godzin trwał lot w kosmos generała Mirosław Hermaszewski – strona oficjalna [Hermaszewski.com]