Men’s Health Patronem Medialnym Festiwalu

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że magazyn Men’s Health objął V Międzynarodowy Festiwal Zegarów i Zegarków It’s All About Watches patronatem medialnym.

„Men’s Health” to jedyny poradnik w Polsce, który od 17 lat stanowi wiarygodne i atrakcyjne źródło informacji o mężczyznach i dla mężczyzn. O jego atrakcyjności świadczy fakt, że od 12 lat jest liderem sprzedaży magazynów dla mężczyzn. To silna międzynarodowa marka dla miłośników aktywnego stylu życia. Dostarcza mężczyznom porad w zakresie zdrowia, diety, formy fizycznej, kondycji psychicznej, relacji międzyludzkich i szeroko pojętego stylu. Dociera do czytelników zarówno przez wydania papierowe, elektroniczne, strony internetowe i media społecznościowe.

Dla tematów wymagających pogłębionej wiedzy „Men’s Health” przygotowuje wydania specjalne. Wśród tych wydań można odnaleźć wydania „MH Trener”, „Jedź jak facet”, „Kodeks Gentlemana” i „MH 24 godziny”.

„Men’s Health 24 godziny” to publikacja w całości dedykowana zegarkom. Na jego łamach są prezentowane najnowsze trendy, historie znakomitych marek chorologicznych, autorzy dzielą się pasją, uczą szacunku do tradycji, doradzają jak rozpocząć przygodę z zegarkami.