Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 Głównym Sponsorem Festiwalu

Dzisiaj chcemy przedstawić Państwu naszego głównego sponsora. Firmę, która jest z nami od 3 lat i stała się prawdziwym mecenasem pięknego świata zegarków.

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. (WZL1) to nie tylko jedna z wiodących firm branży lotniczej w Europie, ale również jedna z kluczowych spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

W oparciu o najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania przedsiębiorstwo realizuje usługi dla Sił Zbrojnych RP, klientów zagranicznych oraz sektora cywilnego. Obok obsług, prac remontowo-serwisowych i modernizacyjnych na śmigłowcach głównie z rodziny Mi ( Mi-8, Mi-14, Mi-17, Mi-24 ) oraz silnikach TW3-117, WZL1 stale poszerza zakres swoich kompetencji, stając się renomowanym dostawcą takich usług jak: obsługi okresowe samolotów szkolnych, produkcja struktur kompozytowych, wiązek elektrycznych, pokryć galwanicznych, metrologii, obróbki mechanicznej, badań nieniszczących czy lakierowania.

Ponadto Spółka uczestniczy w programach narodowych: WISŁA, KRUK, CSAR ZOP, PERKOZ, KONDOR oraz BSP. Stanowi również Centrum Serwisowe Śmigłowców Sił Zbrojnych RP i już niebawem będzie serwisować nowe w Marynarce Wojennej śmigłowce AW101 Merlin.

Bardzo cieszymy się, że WZL1 jest z nami kolejny rok.

Państwa zapraszamy do zapoznania się z firmą i jej oferta na stronie www.wzl1.mil.pl

DLOLO