Xicorr na V Festiwalu Zegarków

Kolejna prezentacja wystawcy V edycji Festiwalu It’s All About Watches.

Xicorr Watches to Polska marka zegarmistrzowska, która rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Wtedy właśnie Adam Tomaszewski założyciel marki Xicorr Watches, w wyniku swojej fascynacji zegarkami jako urządzeniami codziennego użytku precyzyjnie odmierzającymi czas, postanowił rozpocząć swoją przygodę i wyprodukował oraz sprzedał swój pierwszy zegarek.

Manufaktura od lat prężnie się rozwija zdobywając nowych klientów i wprowadzając na rynek Polski ale też i zagraniczny nowe modele zegarków.

Firma zajmuję się produkcją zegarków mechanicznych, które całkowicie powstają w Polsce, dlatego też możemy szczycić się określeniem „Made In Poland” i „Wyprodukowano w Polsce”.

Projektując każdy zegarek kierujemy się zasadą aby był użyteczny i cechował się wysoką jakością wykonania, dbając o detale oraz o obsługę posprzedażową. Xicorr Watches chce dzielić się z klientami pasją i dawać im powody do wielu „punktualnych” spotkań i rozmów, chociażby na temat wyjątkowości i oryginalności każdego z zegarków jaki u nas mogą nabyć.

Link do wydarzenia:https://fb.me/e/1t2FPzbzX