Sobota 28 września

10:00 – Scena Główna

Otwarcie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

– Rozpoczęcie Festiwalu, przywitanie Gości

10:15-10:45 – Sala Klubowa

Główny Urząd Miar

dr inż. Maciej Gruszczyński – starszy metrolog

Samodzielne Laboratorium Czasu i Częstotliwości G.U.M

Czas na Ziemi i w Kosmosie – skąd się bierze czas XXI wieku

10:55-11:25 – Sala Klubowa

Prezentacja marki Polpora

Od idei do produktu – zegarek emaliowany Polpora Flamingi

11:35-12:05 – Sala Klubowa

Igor Pluciński – Timepieces Brand Manager

Prezentacja marki Victorinox

12:15-12:45 – Sala Klubowa

Prezentacja marki Ball

Gość Specjalny

12:55-13:25 – Sala Klubowa

Piotr Szcześniak – Zegarki w lotnictwie

po Drugiej Wojnie Światowej”

13:35-14:05 – Sala Klubowa

Mateusz Piechnik – Rozwój zegarków nurkowych

od połowy XIX wieku do końca XX wieku

14:15-14:45 – Sala Klubowa

Spotkanie Grupy Zegarki do Nurkowania/ Diver’s Watches

14:55-15:25 – Sala Klubowa

Michał Wieczorek – Wielokrotny Mistrz Świata w lataniu precyzyjnym

Pomiar Czasu w lataniu precyzyjnym

15:35-16:05 – Sala Klubowa

Leszek Pilch – Brand Director

Prezentacja marki Longines

16:15 -16:55 – Sala Klubowa

Adrian Sirbu – Breitling Navitimer The Legend Is Born

17:15-17:35 – Sala Klubowa

Maxime Gourgouillat – Brand Director

Prezentacja marki OMEGA

Orzeł wylądował

18:00 – Scena Główna

Zakończenie pierwszego dnia Festiwalu.

Niedziela 29 września

10:00 – Scena Główna

Otwarcie drugiego dnia Festiwalu

10:15-10:45 – Sala Klubowa

Maciej Miśniak – mechanizm polskiej produkcji

ze stoperem uruchamianym koronka

10:55-11:25 – Sala Klubowa

Czesław Złotnik – historia zegara wieżowego

Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

11:35-12:05 – Sala Klubowa

Joanna Wieczorek – Ekspert prawa lotniczego

Czas na Drony

12:15-12:45 – Sala Klubowa

Maciej Krasiński – LeSabre

Mon Coeur

12:55-13:25 – Sala Klubowa

Vasyl Zdaniuk – Zegarki radzieckie w kosmosie

13:35-14:05 – Sala Klubowa

Spotkanie Pasjonatów Radzieckiej Myśli Zegarkowej

14:15-14:45 – Scena Główna

Prezentacja marki Sturmanskie/ Aviator

Gość Specjalny – niespodzianka

15.00 – Scena Główna

Zamkniecie Festiwalu